פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

טכנאי סלולר עד הבית

המכשיר הסלולרי שלכם לא נדלק ואתם מרגישים אבודים? עובדים על פרויקט חשוב שאתם צריכים להגיש היום ואין לכם זמן לרוץ למעבדת הסלולר הקרובה כדי לתקן את מכשירכם? לחברת GetCell יש פתרון בשבילכם בדמות השירות GetCell Express המציע שירותי תיקון מהירים ודחופים עד הבית, גם במקרים שנדמה כי הטלפון שלכם שבק חיים לעולמי עד.

מה כדאי לדעת על שירותי GetExpress?

  • טכנאי סלולר עד הבית המגיע לביתכם הוא טכנאי מקצועי אשר עבר הכשרות מיוחדות וקורס ייעודי לפני תחילת עבודה על תקלות מורכבות.
  • המכשיר שלכם נפל וניזוק קשות? זקוקים לסיוע מידי של טכנאי מקצועי? באמצעות כמה פעולות פשוטות באתר תוכלו להזמין טכנאי מקצועי אשר יגיע עד הבית.
  • טכנאי מקצועי יודע לאבחן כל תקלה בקלות ולטפל בה באמצעות המכשירים הנכונים.
  • הטכנאים של GetCell מתמחים בטיפול במגוון רחב של מכשירים: אייפון, גלקסי, וואוויי, שיאומי, , ULE, NP ועוד.
  • הטכנאים של GetCell מקפידים על הופעה הולמת כאשר הם באים לתת שירות בבית הלקוח.
  • אתם משלמים על התיקון רק לאחר ביצוע התיקון ומקבלים חשבונית מסודרת המגיעה אליכם למייל.

 תיקון טלפונים עד הבית – משתמשים בשירות האקספרס

בשנים האחרונות הולכת וגוברת התלות שלנו במכשירים הסלולריים הקטנים. אנו נהנים לשוחח עם חברים, מנהלים קבוצות ווצאפ בעבודה ושולחים תמונות של בעלי חיים חמודים לאחיינים הקטנים, אך ברגע שהמכשיר עובר משבר, נופל לתוך כיור האמבטיה או נשבר, אנו רצים אל מעבדת הסלולר כדי לתקן אותו. עם זאת, בזכות השירותים המשוכללים של GetCell Express איננו צריכים להתרוצץ בחום הכבד בחוץ או בגשם השוטף. טכנאי סלולר מקצועי יכול להגיע עד הבית ולטפל בבעיה.

למי מתאים שירות האקספרס?

שירות טכנאי סלולר עד הבית מתאים לכולם! מנהלים או אנשי עסקים שאין להם זמן לצאת באמצע היום ממקום העבודה ולהיתקע בפקקים. עקרת בית המטפלת בעבודות הבית השוטפות, ואין לה פנאי לצאת כדי לטפל בתקלה. או בעלי מוגבלויות / מתניידים בכיסא הגלגלים, אשר עבורם היציאה אל הרחוב הינה פעילות נוחה פחות, ועדיין צריכים לתקן את המכשיר הסלולרי שלהם כדי להיות בקשר עם הקרובים להם.