פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

מדריך איך מאפסים את האנדרואיד

אתם זוכרים את הרגע שבו קניתם את מכשיר האנדרואיד שלכם. זה היה אירוע מרגש. כשראיתם אותו, ידעתם שלא תיפרדו ממנו עוד. ואכן, הוא שירת אתכם במשך כמה שנים טובות, עד שבסופו של דבר החלטתם שהגיע להתחדש במכשיר אחר. למרות זאת, אינכם ממהרים להיפטר מהמכשיר הישן שלכם שליווה אתכם במשך שנים. במקום זאת, אתם מעוניינים לתת אותו לאחיכם היקר שמאוד מעוניין במכשיר. אך לפני הכול, עליכם למחוק את כל הנתונים במכשיר.

איפוס אנדרואיד – מה זה אומר

איפוס אנדואריד משמעותי מחיקת כל הנתונים הקיימים ברשותכם במכשיר וחזרה להגדרות יצרן. כלומר, המכשיר יחזור לקדמותו ויהיה נקי מתכנים, בדומה למצב שבו היה ברגע שקניתם אותו. לאחר ביצוע האיפוס תוכלו למכור או למסור את המכשיר מבלי לחשוש שתמונה אישית שצילמתם לפני זמן רב תצוץ פתאום לעיני המשתמש החדש.

אז איך מאפסים את האנדרואיד

כדי לאפס את מכשיר האנדרואיד, יש צורך לפעול לפי כמה שלבים:

 1. לפני ביצוע האיפוס, יש לוודא כי אתם זוכרים את שם המשתמש והסיסמה של חשבון הגוגל שלכם. אם איפסתם את חשבון הג'ימייל שלכם לא מזמן, חשוב לחכות 24 שעות עד לתחילת ביצוע איפוס המכשיר.
 2. בחרו את אופציית ההגדרות במכשיר.
 3. הקישו על "משתמשים וחשבונות".
 4. שלב הגיבוי: לפני שאתם מאפסים את המכשיר ומוחקים את כל הנתונים, יש צורך לגבות אותם. מרבית הגיבוי מתבצע דרך Google Drive. היכנסו ל"הגדרות", לחצו על "מערכת" ובחרו באפשרות של "גיבוי ל-Google Drive".
 5. יש לפתוח את האופציה "הגדרות".
 6. יש לגשת אל "מערכת" ולאחר מכן ללחוץ על "איפוס". המערכת תבקש מכם להזדהות באמצעות סיסמה.
 7. יש להקיש על "איפוס לנתוני היצרן" ואחר כך על "אפס את הטלפון".
 8. בחרו ב"מחק את הכול".
 9. בצעו הפעלה מחדש של המכשיר.
 10. ניתן להגדיר את המכשיר מחדש.
 11. חשוב לזכור גם שאם מעבירים את המכשיר לבעלים חדשים אז ניתן גם למחוק את חשבון המשתמש לפני האיפוס.

מעבירים את הנתונים למכשיר אחר

אם אתם מעוניינים לבצע איפוס נתונים למכשיר, סביר להניח שבשלב הראשון תרצו להעביר נתונים מהמכשיר הישן שלכם לחדש. כך תעשו זאת:

 • יש לחבר את שני המכשירים לחשמל ולוודא שיש חיבור ל-Wi-Fi.
 • במכשיר הישן: יש להיכנס לחשבון גוגל ולבצע סנכרון נתונים.
 • במכשיר החדש: היכנסו לחשבון ג'ימייל גם כן. הנתונים צריכים להסתנכרן באופן אוטומטי. אם זה לא קורה, יש לסנכרן אותם באופן ידני.