פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

מדריך עדכון גרסה לאייפון

אייפון 8 ואייפון 8 פלוס הם שני מכשירים איכותיים המצויים כיום בשוק העולמי ונפוצים גם בישראל. יש להם מעבד חזק שיכול להריץ אפליקציות כבדות, מסך חדיש ומערכת iOS בגרסתה ה-11 המאפשרת למשתמש לשלוט על מאפיינים שונים כמו Wi-Fi, מצב טיסה וכדומה. אך מעבר לשכלולים המיוחדים של המכשירים, יש צורך לעדכן את הגרסה שלהם.

מדוע חשוב לעדכן גרסאות באייפון

יש צורך לבצע עדכוני תוכנה במכשירי אייפון בכלל ובאיפון 8 ו-8 פלוס בפרט בגלל שתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה היא שדרוג המכשיר שלכם. בעולם המודרני שלנו, איש אינו מעוניין להישאר מאחור, וגם אתם כמשתמשים בסמארטפונים שלכם נדרשים לעדכן אותם כדי להיחשף לפיצ'רים החדשניים ביותר. הסיבה השנייה היא עניין האבטחה. מכשירים בעלי גרסה מעודכנת חסינים יותר ממתקפות של האקרים אשר רק הולכות ומשתכללות ומאיימות לפגוע בנתונים של משתמשים תמימים.

עדכון תוכנה – איך עושים זאת

כדי לעדכן גרסת תוכנה באייפון 8 או אייפון 8 פלוס, יש צורך לעקוב אחר השלבים הבאים:

  1. בדקו את הגרסה של המכשיר שלכם באמצעות לחיצה על "הגדרות", לאחר מכן על "כללי", אחר כך לחצו על "אודות" ושם תוצג לכם הגרסא הנוכחי. כאן תדעו אם יש צורך בעדכון תוכנה ובמידה ויש צורך, פשוט לחצו על "עדכוני תוכנה".
  2. לאחר מכן יש ללחוץ על הורדה – אפשרות "הורד והתקן".
  3. בשלב זה המכשיר יוריד את העדכון המבוקש. תוכלו לבחור אם להתקין אותו מיד או מאוחר יותר.
  4. מומלץ בזמן העדכון גם להיות לפחות עם סוללה 50% מלאה או שמכשיר הטלפון יהיה מחובר לחשמל.

ניתן לעדכן את הגרסה גם דרך ה-iTunes:

  1. יש להוריד את הגרסה העדכנית ביותר של ה-iTunes אל המכשיר.
  2. יש לחבר את אייפון 8 או אייפון 8 פלוס אל המחשב הנייד באמצעות כבל USB.
  3. לאחר מכן, בוחרים באופציית ה- Summary שעל גבי ה-iTunes.
  4. לחצו על Check for Updates ואז על Download and Update.
  5. בשלב זה יוריד ה-iTunes את הגרסה החדשה למחשב שלכם.
  6. מומ

כמה דברים שיש להביא בחשבון לפני שמתקינים את הגרסה החדשה

אמת, אתם כבר להוטים לשדרג את המכשיר שלכם, אבל לפני הכול, חשוב לשים לב לכמה דברים. ראשית, יש צורך לעדכן את גרסת ה-iTunes או לפחות לוודא שמדובר בגרסה המעודכנת ביותר. שנית, לפני ביצוע העדכון, חשוב לבדוק אם יש לכם די שטח אחסון במכשיר שלכם. אם לא – זהו בדיוק הזמן המתאים לעשות ניקיון פסח: להסיר אפליקציות שאינכם צריכים ולמחוק קבצים בלתי נחוצים. שלישית, מומלץ לגבות את הנתונים ב-iCloud למקרה של מחיקת נתונים במהלך העדכון. ולבסוף, אל תעדכנו את הגרסה ביום לחוץ או בשעות שבהן אתם זקוקים למכשיר, שכן העדכון עצמו עשוי לקחת זמן.

אינכם חייבים לעשות זאת לבד

אם אין לכם זמן לדאוג לעדכון האייפון שלכם או שאינכם בטוחים איך לעשות זאת, פנו למקצוענים. אנו במעבדת GetCell נעזור לכם עם עדכון גרסאות לאיפון 8 ואייפון 8 פלוס, אשר מבוצעים על ידי טובי המומחים שלנו.