פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

מה חדש – סקירת מכשירים

אנחנו קשורים מאוד למכשיר הסלולרי הקטן שלנו – בין אם מדובר באייפון ובין אם מדובר באנדרואיד – נושאים אותו לכל מקום, מתקשרים עם הסביבה שלנו באמצעות הודעות ושיחות טלפון ובזמננו הפנוי מפעילים את אפליקציית המשחקים שלנו. אבל מדי פעם אנו מרגישים שכדאי להתרענן במכשיר חדש. אולי יש איזשהו פיצ'ר משוכלל שרק יצא אל השוק, ואולי המצלמה האחורית עלתה בכמה פיקסלים מאז הדגם האחרון? משום כך, החלטנו לבצע סקירה קצרה של מכשירים שיצאו בחודש האחרון.

חם מהתנור – המכשירים החדשים ביותר

מכשירים חדישים ושונים מוכרזים מדי תקופה. אלה כמה מבין החדישים ביותר:

Google Pixel 2

המכשיר מבוסס על מערכת השבבים סנאפדרגון 835. זיכרון העבודה שלו מגיע עם 4 ג'יגה בייט, ושטח האחסון כולל שתי גרסאות: אחת של 64 והשנייה של 128 ג'יגה בייט. אוהבי הצילום ייהנו ממצלמה אחורית משוכללת של 12.2 מגה פיקסל, וכן יכולת צילום וידאו ברזולוציה טובה של 4k.

שיאומי Redmi 5A

המכשיר מרובע הליבות מציע זיכרון עבודה של 2 ג'יגה בייט, שטח אחסון בנפח 16 ג'יגה בייט, סוללה בעלת קיבולת של 3,000mAh , מסך מסוג LCD בגודל של 5 אינץ' וברזולוציית HD, מצלמה אחורית באיכות של 13 מגה פיקסל ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל.

ZTE Nubia Z17s

המכשיר כולל פיצ'ר זיהוי באמצעות טביעת אצבע, ובכך מציעה היצרנית שלו אבטחה טובה יותר מפני זרים המעוניינים לדלות מידע מהמכשיר. ZTE Nubia Z17s הוא משכיר קומפקטי המגיע ללא שוליים, אם כי המסך שלו גדול יחסית: 5.37 אינץ'. כמו כן, למכשיר 4 מצלמות איכותיות אשר יוצרות שני מערכי צילום: מערך אחד מצלם ברזולוציית 12 מגה פיקסל ואילו השני מצלם ברזולוציה של 23 מגה פיקסל. מבחינת נפח וביצועים, המכשיר מגיע עם 2 אפשרויות לאחסון: 64 ו128 ג'יגה בייט וזיכרון העבודה שלו כולל 8 ג'יגה בייט.

אייפון X

אייפון זה, הידוע בכינויו כ"אייפון 10", מגיע עם מסך OLED בגודל של 5.8 אינץ' ועם תצוגת רטינה איכותית. המכשיר כולל פיצ'ר חדיש – Face ID אשר מזהה את בעליו באמצעות תווי פניו. המכשיר עמיד בפני אבק ומים, מגיע עם שטח אחסון של 65 או 256 ג'יגה בייט לבחירת המשתמש, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה בייט וסוללת ליתיום יון איכותית.

Nokia 7

המכשיר כולל קורא טביעות אצבע, מבוסס על סנאפדרגון 630, כולל שטח אחסון של 64 ג'יגה בייט וזיכרון עבודה לבחירה – 4 או 6 ג'יגה בייט, מסך פול HD שגודלו 5.2 אינץ' וסוללה בקיבולת של 3,000 mAh.

גם מכשירים חדשים נשברים לפעמים…

אף על פי שהיצרניות השונות דואגות לשפר את ביצועי המכשירים מעת לעת, אף מכשיר אינו מחוסן מפני תקלות. על כל פנים, חשוב לזכור שאנו פה תמיד לעזור. GetCell, מעבדת סלולר משוכללת המציעה תיקונים גם עד הבית.