פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

תיקון אייפון 6

מערכת ההפעלה המאובטחת והאמינה של אפל הנה אחת הסיבות העיקריות בגינה בוחרים משתמשי אייפון במכשירי החברה.לקוחות אפל הנאמנים מקפידים לעקוב אחר כל מכשיר אייפון שיוצא אל השוק.

אחד  מדגמי המכשירים הנפוצים הנו אייפון 6 – דגם זה הנו בעל מסך 4.7 אינץ', שטח אחסון של 16 או 128 ג'יגה בייט, מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל, הכוללת פלאש לד כפול וצילום באיכות של פול HD  ועוד.

דואגים למסך השביר

אחד הרכיבים הפגיעים והרגישים ביותר במכשיר מדגם זה הינו המסך. הוא חשוף ונוטה להיפגע בגלל גורמים חיצוניים, ובמקרים קיצוניים מאוד אף עלול להתנפץ לרסיסים. לאור חשיבותו של המסך , במקרה של נזק יש לפעול בדחיפות כדי לתקנו.

פונים למומחים

האייפון היקר שלכם נפל מגובה רב והמסך שלו נשבר, למרות ששמתם מגן מסך? אל דאגה! כשהמסך נשבר, יש מה לעשות – לפנות למעבדת סלולר מקצועית המיומנת בתיקון דגמי אייפון (וביניהם אייפון 6).

פונים למעבדת הסלולר GetCell

כאשר יש בעיה במכשיר האייפון שלכם, אתם רוצים לוודא כי הוא נמצא בידיים מיומנות. בארץ לא חסרים מקרים של מתקנים חובבניים אשר הרסו מכשירים במו ידיהם. כשאתם פנים ל- GetCellאתם יודעים שהגעתם למומחים הנכונים:

  • ב- GetCellמתקנים מסכים לדגמים שונים של אייפון 6.
  • הצוות המקצועי של המעבדה מתמחה בתיקון והחלפה של המסכים השבורים של האייפון, לא רק בזכות ההכשרה הרבה שהוא עבר, אלא גם בזכות הניסיון הרב שהצטבר במשך שנים. מרבית התקלות באייפונים נגרמות בגלל מסכים פגיעים ושבירים כך שיש לטכנאים המוסמכים שלנו ניסיון רב במיוחד בנושא.
  • טכנאי מעבדת Getcell הנם מקצועיים ונבחרו בפקידה לאחר שעברו את ההכשרה הנדרשת והמקיפה בכדי לטפל במכשירכם.
  • הצוות של  GetCellממשיך להתעדכן בכל עת לגבי כלים טכנולוגיים משוכללים היוצאים אל השוק, ושבאמצעותם ניתן לבצע תיקון אייפון 6 בדרך המקצועית והטובה ביותר.
  • ב- GetCellפועלים כל הזמן כדי להעניק שירות איכותי, מקצועי ואדיב ללקוחות.
  • מבחינת הטכנאים, המקצועיות היא מעל לכל. משום כך, כאשר תוך כדי החלפת אייפון 6 מתגלות תקלות נוספות במכשיר, דואגים לתקן אותן ולהחזיר ללקוח מכשיר חדש ונקי מכל תקלה והכול תוך כדי שקיפות מלאה.
  • Getcell מעניקה אחריות לכל תיקון של 30 יום

תיקון דורש מיומנות

בכל בעיה במסך האייפון, כאשר אינו מגיב למגע שלכם, או כשנשבר לרסיסים, חשוב לפנות לגורמים המיומנים בתחום זה. המכשיר הנו רגיש ועל כן דורש טיפול ע"י טכנאי מיומן שעבר את כל ההכשרות הרלוונטיות לטיפול בדגמי אייפון וביניהם דגם האייפון 6