פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

תקלות נפוצות באייפון X

מכשיר האיפון כבר נמצא אתנו מספר שנים והוא פופולארי ביותר בקרה צרכנים רבים. המכשיר מכיל תכונות רבות והוא משוכלל מאוד ולמעשה הוא ממשיך את המסורת הנפלאה של אפל ואפילו מציע כמה פיצ'רים חדשים ומגניבים. המכשיר מעוצב ובעל מראה יוקרתי מאוד אך ישנם כמה שינויים אשר יאלצו את המשתמש להתרגל אליהם.

התקלות הנפוצות באייפון X

כמובן שלא הכול מושלם וישנם כמה תקלות אשר בוודאי יטופלו בגרסאות הקרובות. להלן רשימה של מספר תקלות אשר נמצאו בבחינה מדוקדקת של האיפון איקס:

  • שובר מסך – המסך הינו גדול ורחב ביותר שזה אחלה אבל עלול להגביר את הסכנה לשבירה. זוהי אחת התקלות הנפוצות יותר הקיימות במכשיר. אם לא דואגים לרכוש מגן מסך, הוא עלול להישבר עקב נפילה ובמקרים מסוימים אף להתנפץ לרסיסים. מכיוון שהמסך הוא הקשר הישיר בין המשתמש למכשיר, ובאמצעותו ניתן לחלק פקודות למכשיר, חשוב לדאוג לתיקונו במהירות האפשרית. בעיה נוספת שעלולה להתגלות במסך היא בעיה בטאץ'.
  • כשאין מצלמה – תקלה במצלמות המכשיר היא מבין התקלות הרציניות יותר אחרי המסך. משתמשים נוהגים לצלם לא רק צילומי סלפי במהלך חופשה, אלא גם מוצרים בחנויות. כך שבני משפחה וחברים יוכלו לחוות את דעתם. אבל כאשר יש תקלה באחת משתי המצלמות והן מסרבות להיפתח או לצלם.
  • כשהמכשיר נופל למים – זה יכול לקרות לכל מכשיר, וגם אייפון X ברשימה. לרגע לא שמתם לב, והילד הקטן השליך את האייפון אל תוך הכיור הרטוב, או שאולי קפצתם מרוב התלהבות לים ושכחתם להוציא את המכשיר מהכיס. כך או אחרת, האייפון שלכם לא אוהב מים: הם חודרים לתוכו והורסים את הרכיבים המתכתיים. אם אינכם מעוניינים לראות את המכשיר גוסס, חשוב לבצע ניקוי קורוזיה.
  • מחליפים שקע אוזניות – אין כמו להתנתק מהמציאות באמצעות אייפון X ולהקשיב למוסיקה טובה. אבל מה קורה כאשר המכשיר שלכם אינו מצליח לזהות את האוזניות שאתם מנסים לתחוב לתוך השקע? אם אתם מעוניינים להמשיך ולשמוע מוסיקה בדרך אל העבודה, כדאי לבצע תיקון שקע אוזניות במהירות.

מי מתקן לי את המכשיר

המכשיר הסלולרי הוא כל חיינו, ולכן אנו מעוניינים לדעת כי הוא מצוי בידיים טובות. אם בתיקון אייפון X עסקינן, הרי שצריך לוודא כי מעבדת הסלולר המקצועית עוסקת בתיקון מכשירי אייפון, ובכללם גם מכשירי אייפון איקס. המומחים יודעים לגשת למכשיר, בודקים אותו מקרוב ומחליטים על התיקון המתאים.

במעבדת הסלולר GetCell תוכלו למצוא את השירות המתאים עבור האייפון שלכם. במעבדה מתמחים בתיקוני אייפון וישמחו לסייע לכם להחזיר את המכשיר לקדמותו, בין אם מדובר במסך שנשבר או בבעיה בתוכנת המכשיר. נוסף על כך, ל-GetCell  קיימים שירותים ייחודיים: ניתן להירשם למסלול אישי ולהתעדכן במצב התיקונים או להזמין שירותי תיקון אייפון X עד הבית.